Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

DUYURU! HileGod Yeniden ve Daha Kaliteli Bir Şekilde Aktif !

DUYURU! HileGod Yeniden ve Daha Kaliteli Bir Şekilde Aktif !
Yorum ekle
30 Ağustos 2020

 

HileGod.com websitemiz 16.12.2019 tarihinde yayın hayatına başladı. Bu süreçte birçok oyuna hile yazılımları üretti fakat daha sonraları 2020 yılının Mart ayından sonra artık kendi hilelerini üretmeyi bırakıp kişi veya kişilerce yapılan yazılımları paylaşmaya karar verdi. Bu karar ile birlikte sitemizin gerek günlük tıklamaları gerekse sponsorlar ile yapılan anlaşmaların feshi yüzünden HileGod kapanma kararı aldı.


HileGod'un kapanmasını istemeyen asıl takipçilerimiz ise bizimle iletişime geçerek bize birkaç önderide bulundular.

Bu öneriler ise şöyle;

Kodlama Dersleri Paylaşmak

Kendi Oyun Hilelerinizi Paylaşmak

Güvenli olduğuna emin olduğunuz ve çalışan Hileleri Paylaşmak

Android kategorisine yoğunluk göstermek

Siteye giren kullanıcılara Siteye konu eklemek ve böylece destek olmak için fırsat tanımak

Discord sunucusu Açmak

İkinci Bir YouTube Kanalı Açmak ve oradan devam etmek.

HileGod'un maddi açıklarını kapatmak ve daha hızlı hale getirmek için Market bölümü getirmek ve Markete HileGod'a ait veya HileGod'un Reseller(Bayi) olduğu ürünleri satmak.


Önerilerin birkaçı bu şekildeydi, bizde bu önerilerin hepsini not ettik ve dikkate aldık. Çünkü biliyoruz ki HileGod'u HileGod yapan asıl takipçileriydi. Yine biliyoruz ki HileGod lafta aile değil gerçekten büyük bir aile. Bu aileyi yeniden oluşturmak bana bu aileyi büyütüp, yüceltmek ise bizlere düşüyor.

HileGod'a artık bütün ziyaretçiler makale yazabilir, kendi hilelerini ekleyebilir veya güvenli olduğunu ve çalıştığını ispatladığı hileleride ekleyebilir. Fakat bu konular yayınlanmadan önce bizim denetimimizden geçicektir. Her ne kadar iyimser düşünenler olsada, kötümser olanlarda fazlaca. Bizim ilk kuruluşumuzdan bu yana kullandığımız tek slogan "Güvenli Hile İndir" olduğu için bununda önüne geçmemiz gerekiyor.

Sitemizde Kodlama Dersleri paylaşıcağız. Aslına bakarsanız sadece Kodlama Dersleri değil birçok alanda dersler olucak, sizlerin sitemizde oluşturucağı dersleride yayına sunmaktan büyük bir mutluluk duyucağız.

Kendi Yazılımlarımızı Kodlamak için sistemlerimizi kurmaya başladık, fakat önümüzde daha çok uzun yol var.

Artık Android Kategorisine daha fazla yöneldik ve android kullanıcılarımıza ailemize katmayı hedefliyoruz.

Sıfır Yep yeni bir discord sunucusu açtık.

Sıfır Yep yeni bir youtube kanalı açtık.

En önemlisi HileGod'a Market'i getirdik. Daha önce ShopGod adıyla Market sistemi getirmeyi planlamıştık fakat sponsorlar ile olan anlaşmalarımız ve bayilikler sitenin tıklanmalarındaki düşüşden dolayı iptal edildi. Bu bizi zor duruma soktu tabi, fakat artık eskisinden daha şahane ve sıfır bir başlangıçla geri döndük. Temamızı yeniledik, göze hoş ve sade bir tasarım yaptık. 

HileGod'un Market özelliğinde Instagram Hizmetleri, Youtube Hizmetleri, Facebook Hizmetleri, Tiktok Hizmetleri, Adsense Onay Hizmetleri gibi birçok alanda satış aktif olucak. Fiyatlar kısmen uygun, kısmen pahalı gelebilir fakat unutmayalım ki bu ürünler tamamen HileGod'u desteklemek için var.

Markette Bayilik'de olucak tabiki. MegaCheats gibi firmalardan Bayilik almayı planlıyoruz. Daha birçok firma ile anlaşmamız olucak bunları ilerleyen günler hep beraber görebileceğiz :).

Kısaca bir özet geçmek gerekirse;

Artık HileGod geri döndü, teması değişti, yenilendi, sıfırdan başlangıç yaptı. HileGod bir ailedir sözünü tutmaya geliyoruz.

HileGod ÜST YÖNETİM - fr3d

fr3d

Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

reklam