Header Ads Widget

Brawl Stars Hileli Apk Mod İndir Elmas Hileli 2020

 

Brawl stars Supercell tarafından 2017 yılında ilk olarak beta sürümü çıkartıldı. Oyunun çıkması ile kullanıcı sayısında artış gösterdi artık çoğu genç strateji oyunu olan bu oyunu oynuyor.12 Aralık 2018 tarihinde küresel olarak yayınlandı. Ama bundan farklı olarak oyun 9 haziran 2020 Tarihinde Çin Verisyonu çıktı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

 

Neden Hileli Brawl Stars Apk Mod

Hileli kullanmak için çok neden birincisi elmas almak için para ödememize gerek kalmaz. Bu birinci madde bence öbür nedenlerin hepsini götürür çünkü artık brawl stars o kadar bağımlılık yapıyorki özellikle küçük çocuklar ebeveyinlerinden oyun içi satın alma yapmasını istiyor.Ebeveyenlerde bu durumda zorlanıyor çoğu zaman  maddi durumları iyi olamayabiliyor.Ebeveyenlerde çocuklarını kırmak istemediklerinden dolayı maddi durumları zorda olsa alım yapıyor. O yüzden hileli indirilmesi halinde sınırsız taş hilesi’de olacağı için çocukların böyle bir isteği olmayacak bu da ebeveyenleri rahatlatacaktır.

Hileli indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;

İndir 1 Özel Modlu Sunucu ( apkuploads)

İndir 2 Nulls Sunucu ( drive )


Yorum Gönder

3 Yorumlar

  1. Süpercell lütfen bana bir efsanevi ver onbin kupayım ama 1 tane efsenevim bile yok lütfen bana efsanevi CROVU ver SÜPERCELL lütfen

    YanıtlaSil

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.