Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Brawl Stars Hileli Apk Mod İndir Elmas Hileli 2020

Brawl Stars Hileli Apk Mod İndir Elmas Hileli 2020
Yorum ekle
14 Eylül 2020

 

Brawl stars Supercell tarafından 2017 yılında ilk olarak beta sürümü çıkartıldı. Oyunun çıkması ile kullanıcı sayısında artış gösterdi artık çoğu genç strateji oyunu olan bu oyunu oynuyor.12 Aralık 2018 tarihinde küresel olarak yayınlandı. Ama bundan farklı olarak oyun 9 haziran 2020 Tarihinde Çin Verisyonu çıktı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

 

Neden Hileli Brawl Stars Apk Mod

Hileli kullanmak için çok neden birincisi elmas almak için para ödememize gerek kalmaz. Bu birinci madde bence öbür nedenlerin hepsini götürür çünkü artık brawl stars o kadar bağımlılık yapıyorki özellikle küçük çocuklar ebeveyinlerinden oyun içi satın alma yapmasını istiyor.Ebeveyenlerde bu durumda zorlanıyor çoğu zaman  maddi durumları iyi olamayabiliyor.Ebeveyenlerde çocuklarını kırmak istemediklerinden dolayı maddi durumları zorda olsa alım yapıyor. O yüzden hileli indirilmesi halinde sınırsız taş hilesi’de olacağı için çocukların böyle bir isteği olmayacak bu da ebeveyenleri rahatlatacaktır.

Hileli indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;

İndir 1 Özel Modlu Sunucu ( apkuploads)

İndir 2 Nulls Sunucu ( drive )


fr3d

Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

  1. Süpercell lütfen bana bir efsanevi ver onbin kupayım ama 1 tane efsenevim bile yok lütfen bana efsanevi CROVU ver SÜPERCELL lütfen

    YanıtlayınSil

reklam