Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

PubgMobile MicroByte ESP Hilesi Eylül 2020 / Rootsuz ve Basit

PubgMobile MicroByte ESP Hilesi Eylül 2020 / Rootsuz ve Basit
Yorum ekle
3 Eylül 2020
PubgMobile için MicroByte ESP Hilesi Root gerektirmez kullanımı oldukça basittir.
İlk olarak vericeğimiz apk dosyasını android telefonunuza kurunuz. Apk dosyasını kurduktan sonra PubgMobile oyununa giriş yapınız. Oyuna giriş yaptıktan sonra lobi ekranına geldiğinizde oyunu alta alıp indirmiş olduğunuz apk dosyasını çalıştırın.
Activate Esp butonuna tıklayın ve ardından Globali seçin eğer sizde Global sunucusu çalışmazsa diğer sunucularıda deneyebilirsiniz. 
Her hilede olduğu gibi bu hiledede ban yeme riski vardır lütfen kullanırken bu riski göz önünde bulundurarak kullanınız. Keyifli oyunlar dileriz. 


Hile Adı : MICROBYTE 
Hile Yapımcısı : MICROBYTE

Hile Özellikleri
Main Items
Box Line
Distance
Health
Name
Head
360 Alert
Vehicle
Skeleton

Toplam 10 özelliğe sahip bir hiledir, belli edilmeden kullanıldığında banyeme riskiniz çok düşük oluyor.

Hileyi indirmek için alt kısımdaki indirme linklerinden herhangi birini kullanabilirsiniz. Linkler reklamlıdır reklamları geçerek indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Dosya Hakkında Bilgiler
APK Dosya Boyutu : 1.25MB

Bu uygulama herhangi bir antivirus taramasından geçirilmemiştir, fakat güvenli olarak değerlendirilmiştir.

fr3d

Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

  1. Linkleri açık koyun ko uygulama indiriyo oda dosya indir esp esp yazıyo

    YanıtlayınSil
  2. Önerilerinizi dikkate alacağız, teşekkürler.

    YanıtlayınSil

reklam