Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

SubwaySurfers v2.0.3 MOD APK Para Hileli İndir 2020

SubwaySurfers v2.0.3 MOD APK Para Hileli İndir 2020
Yorum ekle
14 Eylül 2020

 Yıllardır çok oynanan oyunlar listesinden düşmeyen ve halen büyük ilgi gören Subway Surfers, yeni versiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Oyunda istasyon görevlisinin, oyun karakterini yakalamaya çalışmasıyla başlıyor. Oyun karakteri ise görevliye yakalanmamak için koşmaya başlıyor. Oyunun amacı, istasyon görevlisine yakalanmadan altınları ve ödülleri toplamak. Heyecanın üst seviyelerde yaşandığı bu oyundan zevk almamak neredeyse imkânsız.

Oyunu zorlaştıran kısım ise puan yükseldikçe hızın artmasıdır. Hız arttıkça kontrol sağlanmakta zorluk çekilebiliyor. Oyunda ekipmanlar almakta mümkün. Ancak bunlar için belli altın vermeniz gerek. Kazanılan altına göre ekipman ücretleri çok pahalı. Bu yüzden ister istemez para hilesi yapmanız gerekiyor.

Yapılan araştırmalara göre Subway Surfers, Play Store’da 2 milyara yakında indirilmiştir. Dolayısıyla para hilesi değer görmeye başladı. Oyundan keyif alabilmeniz için sizlere Subway Surfers 2.1.4 MOD APK dosyasını sunuyoruz.

Subway Surfers 2.1.4 MOD Bilgileri

·        Sınırsız paraya sahip olma

·        Sınırsız anahtar kazanma

·        Kilitler açık

Subway Surfers 2.1.4 Güncellenmesi Sonrası Değişiklikler

·        Dünya turu yapılabiliyor. Amsterdam sokakları ise ilgi gören yerlerden biri.

·        Leaf Board ve Mei kilitlerini açmak için Sezon Avı özelliğinin tamamlanması gerekiyor.

·        Spring kıyafetini almanın şartı, Sörfçü ve Jolien tayfasını genişletmek.

·        Geliştirilen arayüz sayesinde yeni özellikleri kolayca keşfedilebiliyor.


İndir 1 ( apkuploads )

İndir 2 ( drive )

fr3d

Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

reklam