Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Among Us zJanny Hilesi 2020 No Clip Teleport ++

Among Us zJanny Hilesi 2020 No Clip Teleport ++
Yorum ekle
20 Ekim 2020

Among Us DLL Imgui Hook Hile 2020

Among Us için Internal olarak kodlanmış hilenin dll menu dosyasını sizlerle paylaşıyoruz. 


Kullanımı basittir indirme linklerinin herhangi birini kullanarak rar arşivini bilgisyarınıza indiriniz. 

Daha sonra Rar arşivinde bulunan  MinHook.x86.dll adlı dosyayı Among Us oyunun kurulu olduğu dizine atın.

Örnek;Ardından Oyunu başlatın ve istediğiniz zaman bir Dll injector programı yardımı ile 
AmongUSCheat.dll adlı dosyayı Amon Us.exe inject edin. 


Tüm işlemleri doğru yaptıysanız console ekranında şu mesajlar yer alacaktır.
NOTLAR

Hilede ban riski yoktur, zaten oyunda ban sistemi olmadığı için. Oyun ücretsiz portable versiyonda hile denenmiştir, fakat steam versiyonlarındada çalışmaktadır. Emulator için bir deneme yapılmamıştır.

HİLE ÖZELLİKLERİ

Hile Özelliklerini ekte bulunan görselden görebilirsiniz.


VIDEO

Video hazırlanıyor, lütfen daha sonra tekrar ziyaret ediniz.


LINKLER

Dosya.tc => İNDİR

Diğer Alernatif => İNDİR

fr3d

Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

reklam