Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

CS:GO Annihilation Hilesi 24 Ekim 2020 İndir

CS:GO Annihilation Hilesi 24 Ekim 2020 İndir
Yorum ekle
25 Ekim 2020

CS:GO Annihilation Hilesi 24 Ekim 2020 İndir

CS:GO Annihilation adlı saçma bir isme sahip olmasına rağmen işlevsellik olarakda iyi bir orana sahip CS:GO hilesi. Son güncellenme tarihi 24 Ekim 2020 olup konunun paylaşıldığı günden itibaren çalışmaktadır.


NOTLAR

Bu Hile daha sonraları işlevselliğini yitirmiş olabilir bu sebepten ötürü lütfen en güncel hileleri kullanmak için sitenin sağ menüsündeki kategoriler kısmından CS:GO'ya tıklayın ve her gün ziyaret ederek en güncel hileleri kaçırmayın.

Hileyi indirip Annihilation.exe adlı dosyayı açın ve oyuna giriş yapınız.

Hilenin tadını çıkartın. 

Hile Fonksiyonları yani tuş kombinasyonları HileÖzellikleri kısmında bulunmaktadır.

HİLE ÖZELLİKLERİ

Annihilation Counter Strike Global Offensive hilesinde bulunan özellikler

Aimbot

ESP

Misc(Çeşitli)


AIMBOT

[F6] - Aimbot'u Etkinleştir 

[F3] - BodyAim / HeadAim 

[F7] - FOV +0.2 

[F8] - FOV -0.2 

[F9] - Yumuşak +0.2 

[F10] - Düzgün -0.2 

ESP

[F11] - Etkinleştir GLOW ESP 

[F1] - Stili 

EK

OLARAK değiştirin [V] - TriggerBot'u etkinleştirin / devre dışı bırakın 

[ALT] - Atış sırasında nişan alan TriggerBot 

[F2] - BunnyHop 

[INS] - Oyuncuların rütbesini gösterin


VIDEO

Bu hilenin videosu Hile God youtube kanalı için hazırlık aşamasındadır, daha sonra tekrar ziyaret ediniz veya yapımcının videosunu alt kısımdan izleyebilirsiniz.

LINKLER

Dosya.tc => İNDİR

Drive => İNDİR


fr3d

Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

  1. Linklere giriş yapılmıyor bilginize.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba Cs:GO kategorisinden yeni hilelere erişebilirsiniz. Bu hile çalışmıyor.

      Sil

reklam