Header Ads Widget

Instagram 1 dakika Method 2020 En Etkili Yöntem

Instagram 1 dakika Method 2020 En Etkili Yöntem


Vericeğimiz görseli herhangi bir instagram hesabına profil fotoğrafı olarak eklediğiniz zaman hesap en az 20 saniye en geç 2dk içinde otomatik olarak kapanıyor.


NOTLAR

Bu görselin özelliği yok aslında sadece momo gibi farklı bir oyunun görseli momodan daha önce olduğu biliniyor ve instagramın sistemi bu görseli otomatik olarak algılamaya yönelik olduğu için bunu profil fotoğrafı yapan hesaplar otomatik olarak suspend yiyor, kısaca kapanıyor.

ÖZELLİKLERİ

Hesapları 1 dakika içerisinde kapatmanızı sağlar eğer sosyal mühendislik bilginiz var ise yakın çevrenizde olmayan birininde hesabını kapatabilmek için kişinin android telefonunu veya instagram sitesine giriş yaptığı herhangi bir bilgisayara erişim sağlayarakda sadece 1dk içinde instagram hesabını kapatmanız mümkündür. Tabi bu hayal gücünüze kalmıştır. ( Dipnot: Tikli yani doğrulanmış hesaplar bile kapanıyor.)

VIDEO

Belki bunun doğruluğundan şüpheniz vardır diyerekten video bırakıyorum alta bunu izleyerek sizlerde görebilirsiniz. Hatta kendiniz fake hesaplarınızda veya isterseniz orijinal hesaplarınızda deneyebilirsiniz. Sonuç hep aynı olucaktır.

Video Hazırlanmaktadır, daha sonra tekrar ziyaret ediniz.

LINKLER

Görseli indirmek için ufak bir reklam geçmeniz gerekiyor, unutmayın reklamlar can sıkmak için değil HileGod uzun yıllar ücretsiz hizmet verebilmesi için domain ücretlerini bir nebzede olsa karşılamak içindir. Teşekkürler.

Dosya.tc => İNDİR

Alternatif Server  => İNDİR


Yorum Gönder

2 Yorumlar

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.