Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Instagram 1 dakika Method 2020 En Etkili Yöntem

Instagram 1 dakika Method 2020 En Etkili Yöntem
Yorum ekle
20 Ekim 2020

Instagram 1 dakika Method 2020 En Etkili Yöntem


Vericeğimiz görseli herhangi bir instagram hesabına profil fotoğrafı olarak eklediğiniz zaman hesap en az 20 saniye en geç 2dk içinde otomatik olarak kapanıyor.


NOTLAR

Bu görselin özelliği yok aslında sadece momo gibi farklı bir oyunun görseli momodan daha önce olduğu biliniyor ve instagramın sistemi bu görseli otomatik olarak algılamaya yönelik olduğu için bunu profil fotoğrafı yapan hesaplar otomatik olarak suspend yiyor, kısaca kapanıyor.

ÖZELLİKLERİ

Hesapları 1 dakika içerisinde kapatmanızı sağlar eğer sosyal mühendislik bilginiz var ise yakın çevrenizde olmayan birininde hesabını kapatabilmek için kişinin android telefonunu veya instagram sitesine giriş yaptığı herhangi bir bilgisayara erişim sağlayarakda sadece 1dk içinde instagram hesabını kapatmanız mümkündür. Tabi bu hayal gücünüze kalmıştır. ( Dipnot: Tikli yani doğrulanmış hesaplar bile kapanıyor.)

VIDEO

Belki bunun doğruluğundan şüpheniz vardır diyerekten video bırakıyorum alta bunu izleyerek sizlerde görebilirsiniz. Hatta kendiniz fake hesaplarınızda veya isterseniz orijinal hesaplarınızda deneyebilirsiniz. Sonuç hep aynı olucaktır.

Video Hazırlanmaktadır, daha sonra tekrar ziyaret ediniz.

LINKLER

Görseli indirmek için ufak bir reklam geçmeniz gerekiyor, unutmayın reklamlar can sıkmak için değil HileGod uzun yıllar ücretsiz hizmet verebilmesi için domain ücretlerini bir nebzede olsa karşılamak içindir. Teşekkürler.

Dosya.tc => İNDİR

Alternatif Server  => İNDİR


fr3d

Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

reklam