Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Valorant Pixel Aimbot Hilesi 2020 - Valorant Aimbot Hilesi

Valorant Pixel Aimbot Hilesi 2020 - Valorant Aimbot Hilesi
Yorum ekle
29 Kasım 2020
Valorant Pixel Aimbot Hilesi 2020 - Valorant Aimbot Hile

Valorant Aimbot Hile 2020 / Valorant için en güncel ve çalışan aimbot hilesi.

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • LoadLibrary Injector kullanarak verdiğimiz dll dosyasını 32 bitlik bir işleme inject edin. Örneğin; Notepad++ uygulamasını 32bitlik halini indirin ve ona enjekte edin.
 • Inject ettiğiniz programın klasörüne mutlaka interception.dll dosyasını atın. Örneğin 32bitlik notepad++ programına enjekte ettiniz daha sonra o programın dosya konumuna interception.dll dosyasını atmanız gerekiyor.

 


  HİLE NOTLARI

  interception.dll olmadan hile düzgün çalışmayabilir. DLL'yi indirme linkleri kısmından indirebilirsiniz.

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   Aimbot

    
    

   HİLE VİDEOLARI

     

    HİLE İNDİRME LİNKLERİ

     SERVER 1 => İNDİR

     SERVER 2 => İNDİR

     INTERCEPTION.DLL => İNDİR


     fr3d

     Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

     Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

     reklam