Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Zulu Sekmeme Hilesi 2020 - Zula No Spread Hilesi Asla Fixlenmez

Zulu Sekmeme Hilesi 2020 - Zula No Spread Hilesi Asla Fixlenmez
Yorum ekle
20 Kasım 2020

Zulu Sekmeme Hilesi 2020 - Zula No Spread Hile Asla Fixlenmez

Zulu adlı saçma ve b*ktan oyun için 19 lu monitörlerde tam kapasite sekmeme sağlayabilen türden güzel ve TS gibi şeylerde anlaşılıp bulunamayan efsane denemeyecek kadarda çomarca bir program. 

Silahım biraz daha az seksin ve rakiplerimin bir tık üzerinde olayım hatta oyunculuğumu geliştirmemde yardımcı olsun bana diyorsanız bende gayet hoş bir bot veya hile :) 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • Linkler kısmından Hileyi Reklamları geçerek indir
 • Hileyi çalştır ve sekmeyen silahın keyfini çıkar.

 

  HİLE NOTLARI

  Eğer Sekmeme oranını artırmak istiyorsanız hile dosyasını birden fazla kez çalıştırabilirsiniz. 

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   Silah sekmesini önler sadece macro yazılımdır.

   Ban yeme riskine gelirsek yok demeyeceğim çünkü adminler ufacık birşey için bile hesabınızı askıya alıyorken. Zararsız ve legal olan bir macro için 50yıl ban yememek olasılıklarda mevcut. 


    

   HİLE VİDEOLARI

     

    HİLE İNDİRME LİNKLERİ

     1 => İNDİR

     2 => İNDİR

     fr3d

     Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

     Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

     1. Yanıtlar
      1. Selam Dostum,
       Hileyi Görev Yöneticisini kullanarak kapatabilirsin veya Console penceresinde Alt + F4 basarak kapatabilirsin.

       Saygılarımla Einstein.

       Sil

     reklam