Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Extreme Injector v3.7.2 Sorunsuz ve Güvenli İndir

Extreme Injector v3.7.2 Sorunsuz ve Güvenli İndir
Yorum ekle
1 Aralık 2020

extreme injector v3.7.2 indir dll inject program

Extreme Injector v3.7.2 Sorunsuz ve Güvenli İndir

Extreme Injector v3.7.2 en güvenilir ve sağlam ınjector programı. 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • Extreme Injector programını indirip açın.
 • DLL ve inject etmek istediğiniz işlemi seçin.
 • Gerekli ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.
 • Inject edin ve bitti :)

 

  HİLE NOTLARI

  Extreme Injector normalde çoğu yerde viruslu dosya olarak paylaşılmış bu yüzden virüslü olmayan sürümü paylaşmak istedim. Güvenle kullanabiliirsiniz. 

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   DLL Inject etme programı 


    

   HİLE VİDEOLARI

    eklenicek

     

    HİLE İNDİRME LİNKLERİ

     İNDİR

     ALTERNATIVE

     fr3d

     Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

     Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

     reklam