Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Among Us PC Cheat Engine Hilesi ve Pointer İndir 2021

Among Us PC Cheat Engine Hilesi ve Pointer İndir 2021
Yorum ekle
31 Ocak 2021

Among Us 2021 hile cheat engine pointer bulma indir

Among Us PC Cheat Engine Hilesi ve Pointer İndir 2021

Among Us oyunu için bilgisayarda geçerli Cheat engine .ct dosyası. İçerisinde İmpostor olma, İmpostor cooldown sıfıra indirme, Speed, Vision, Vote süresi ayarlama ve görüş arttırma ve daha birçok özellik. 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • Hileyi İndirin ve oyuna girin
 • Cheat Engine programının yüklü olduğuna emin olun ve programı açıp among us seçin.
 • among us seçtikten sonra .ct dosyasını cheat enginenin boş kısmına sürükleyip bırakın. istediğiniz özellikle seçin. 

 

  HİLE NOTLARI

  Impostor olma ve hız ayarlama gibi özelliklerin çalışabilmesi için 1 kere oda kurun ve oynayın. Sonrasında her odada aktif olarak çalışacaktır. 

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   Hız hilesi

   Impostor olma hilesi

   Kill Cooldown düşürme veya arttırma

   Anonymous votes (kim kime oy verdi gözükmez)

   Impostor vision (impostor görüş alanı arttırma veya azaltma)

   Crewmate vision (crewmate görüş alanı arttırma veya azaltma)

   Discuss Time (Tartışma zamanının ayarlar yani emergency veya report basıldığında hızlıca geçilmesini istiyorsanız harika özelliklerden birisi bu)

   Voting Time (Bu özellik en iyisi diyebilirim ama bazen buga girebiliyor. Voting time 2 yapın ve sabitleyip emergency basın asmak istediğiniz kişiye oy verin tek oyla asılsın 😂) 

   HİLE VİDEOLARI     

    HİLE İNDİRME LİNKLERİ

     Hileyi İndir

     Yedek Link

     Mathilda

     Selam, ben Mathilda. 20 yaşındayım Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde okuyorum. İlgi alanlarım Film izlemek, blog yazmak ve oyun oynamak. Aynı zamanda HileGod'da editörlük yapıyorum. Sizler için birbirinden güzel oyun hilelerini paylaşıyorum. Sormak istediklerinizi konu altındaki yorumlar bölümüne yazınız, elimden geldikçe cevaplamaya çalışıyorum 💜

     Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

     reklam