Header Ads Widget

Counter Strike GO Echozy Legit Hile Aimbot 2021

Counter Strike Go Hile & Hack 2021 Echozy
Counter Strike GO Echozy Legit Hile Aimbot 2021

counter strike global offensive hileleri, counter strike go hileleri indir 2021

Counter Strike GO Echozy Legit Hile Aimbot 2021

Echozy Legit Hilesi (Config dosyası ile beraber veriyorum). Hile günceldir kullanabilirsiniz :) 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • İndirme Linkleri kısmında vermiş olduğumuz DLL Dosyasını indirin
 • Sitemizden Injector programı indirin
 • Oyuna inject edin ve hilenin keyfini çıkartın.
 • CS:GO hilesini oyuna Inject ederken hata alıyorsanız 1- Antivirus yazılımınızı kapatmayı deneyin. 2- Bu konunun açıldığı tarihe bakın ve eğer çok eskiyse Buraya tıklayarak en güncel CS:GO hilelerinden birini indirin.

 

  HİLE NOTLARI

  Eğer ban yeme riskinizi dahada düşürmek istiyorsanız VMPROTECT veya türevi program kullanarak DLL dosyasını Pack'leyiniz. Bu sayede DLL dosyası şifrelenmiş olucak ve Anti-Cheat yazılımları hilede kullanılan kodları tespit edemeyecektir. Bu kalıcı bir çözüm değildir, her packlenmiş hilede ban yeme riski gene bulunmaktadır bilginiz olsun. İyi eğlenceler...

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   LEGIT AYARLARI > Oyunu Legit ayarlarda hileli bir şekilde oynamanızı sağlar. Ban yeme riski en düşük olan Legit ayarları bulunur, belli etmediğiniz ve report yemediğiniz sürece gayet iyi bir hiledir.

   CONFIG > Sizler için harika bir Config dosyası hazırladık bu dosyası indirerek şu konuma kopyalayın : C:/echozy.pw/ Buraya taşıdıktan sonra hile menüsünde bulunan Ayarlar sekmesine gidiniz. Ayarlar sekmesinden Configi seçip yüklemeniz yeterli olucaktır herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmadan hileyi kullanabilirsiniz. Config dosyasını indirmek için > BurayaTıkla

   AIMBOT > Birçok hilede görüldüğü gibi bu hiledede Otomatik Nişan bir diğer adıyla Nişan Yardımı yani Aimbot hilesi bulunmaktadır. Bu hiledeki temel mantık rakip oyuncunun sizin nişan alanınıza girmesi ile beraber oyuncunun lokasyonuna nişangahınızı götürmektir(Bazı hilelerde otomatik nişanlama ve ateş etmede bulunabilmektedir). Size kalan tek şey ateş etmek olucaktır. Aimbot özelliğinde rakip oyuncuya ateş etmek istediğiniz bölgeyi seçebiliyorsunuz. Kafa, Gövde ve Bacak seçeneklerini ayarlayabilirsiniz. Aimbotun FOV yani algılama bölgesi ile Yumuşaklık değerlerinide kendinize göre özelleştirerek oyunculuğunuzu 2x profesyonelleştirebilirsiniz.

   HİLE İNDİRME LİNKLERİ

    İndir

    Alternatif

    Yorum Gönder

    0 Yorumlar