Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Counter Strike GO Echozy Legit Hile Aimbot 2021

Counter Strike GO Echozy Legit Hile Aimbot 2021
Yorum ekle
5 Şubat 2021

Counter Strike Go Hile & Hack 2021 Echozy
Counter Strike GO Echozy Legit Hile Aimbot 2021

counter strike global offensive hileleri, counter strike go hileleri indir 2021

Counter Strike GO Echozy Legit Hile Aimbot 2021

Echozy Legit Hilesi (Config dosyası ile beraber veriyorum). Hile günceldir kullanabilirsiniz :) 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • İndirme Linkleri kısmında vermiş olduğumuz DLL Dosyasını indirin
 • Sitemizden Injector programı indirin
 • Oyuna inject edin ve hilenin keyfini çıkartın.
 • CS:GO hilesini oyuna Inject ederken hata alıyorsanız 1- Antivirus yazılımınızı kapatmayı deneyin. 2- Bu konunun açıldığı tarihe bakın ve eğer çok eskiyse Buraya tıklayarak en güncel CS:GO hilelerinden birini indirin.

 

  HİLE NOTLARI

  Eğer ban yeme riskinizi dahada düşürmek istiyorsanız VMPROTECT veya türevi program kullanarak DLL dosyasını Pack'leyiniz. Bu sayede DLL dosyası şifrelenmiş olucak ve Anti-Cheat yazılımları hilede kullanılan kodları tespit edemeyecektir. Bu kalıcı bir çözüm değildir, her packlenmiş hilede ban yeme riski gene bulunmaktadır bilginiz olsun. İyi eğlenceler...

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   LEGIT AYARLARI > Oyunu Legit ayarlarda hileli bir şekilde oynamanızı sağlar. Ban yeme riski en düşük olan Legit ayarları bulunur, belli etmediğiniz ve report yemediğiniz sürece gayet iyi bir hiledir.

   CONFIG > Sizler için harika bir Config dosyası hazırladık bu dosyası indirerek şu konuma kopyalayın : C:/echozy.pw/ Buraya taşıdıktan sonra hile menüsünde bulunan Ayarlar sekmesine gidiniz. Ayarlar sekmesinden Configi seçip yüklemeniz yeterli olucaktır herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmadan hileyi kullanabilirsiniz. Config dosyasını indirmek için > BurayaTıkla

   AIMBOT > Birçok hilede görüldüğü gibi bu hiledede Otomatik Nişan bir diğer adıyla Nişan Yardımı yani Aimbot hilesi bulunmaktadır. Bu hiledeki temel mantık rakip oyuncunun sizin nişan alanınıza girmesi ile beraber oyuncunun lokasyonuna nişangahınızı götürmektir(Bazı hilelerde otomatik nişanlama ve ateş etmede bulunabilmektedir). Size kalan tek şey ateş etmek olucaktır. Aimbot özelliğinde rakip oyuncuya ateş etmek istediğiniz bölgeyi seçebiliyorsunuz. Kafa, Gövde ve Bacak seçeneklerini ayarlayabilirsiniz. Aimbotun FOV yani algılama bölgesi ile Yumuşaklık değerlerinide kendinize göre özelleştirerek oyunculuğunuzu 2x profesyonelleştirebilirsiniz.

   HİLE İNDİRME LİNKLERİ

    İndir

    Alternatif

    fr3d

    Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

    Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

    reklam