Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Counter Strike GO Legit Hile Yeni 15 Şubat 2021

Counter Strike GO Legit Hile Yeni 15 Şubat 2021
Yorum ekle
11 Şubat 2021
Counter Strike Global Offensive Legit Hilesi 11 Şubat 2021 tarihinden itibaren güncel olarak çalışmaktadır.
Hileyi kullanmak çok basittir. Websitemizde her gün güncel ve çalışan Counter Strike Global Offensive hileleri eklenmektedir. En güncel CS:GO Hileleri için yarın tekrar uğrayın lütfen.😂

Injector yazısına tıklayarak sitemizde bulunan güncel ve aktif çalışan DLL injector programlarından herhangi birini bilgisayarınıza indirin ve ardından bu konuda verdiğimiz linkten hileyi indirin.

Daha sonra Counter Strike Global Offensive oyununu çalıştırın herhangi bir maça girin. Girdiğiniz maçta 30 saniye boyunca bekleyin ve injector programını açıp verdiğimiz Counter Strike GO hilesini oyuna inject edin. Hile menüsü geldiğinde sağ, sol, yukarı, aşağı  - ok tuşları ile hile menüsünde dolaşabilirsiniz ve/veya hile menüsünde bulunan özellikleri aktifleştirebilirsiniz.

csgo counter strike global offensive hile hack 2021

Hile Özellikleri şu şekildedir;
Esp > Rakip oyuncuları kare kutu içerisine alır.
Show info > Rakip oyuncunun elindeki silahı/itemi gösterir.
healthbar > Rakip oyuncunun sağlık puanını yatay bar olarak gösterir.
Chams > Rakip oyuncuları renklendirin, istediğiniz rengi seçin veya özelleştirin. Kısaca oyuncular üstünde oynayın 😂


Mathilda

Selam, ben Mathilda. 20 yaşındayım Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde okuyorum. İlgi alanlarım Film izlemek, blog yazmak ve oyun oynamak. Aynı zamanda HileGod'da editörlük yapıyorum. Sizler için birbirinden güzel oyun hilelerini paylaşıyorum. Sormak istediklerinizi konu altındaki yorumlar bölümüne yazınız, elimden geldikçe cevaplamaya çalışıyorum 💜

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

reklam