Header Ads Widget

Counter Strike GO xnoobx.cc Hile Glow Esp, Rage, Aimbot, BunnyHop++ 2021 Şubat Güncel

counter strike global offensive csgo hileleri subat 2021 csgo hile hack
Counter Strike GO xnoobx.cc Hile Glow Esp, Rage, Aimbot, Bunnyhop++ 2021 Şubat hileleri görsel

Counter Strike GO xnoobx.cc Hile Glow Esp, Rage, Aimbot, BunnyHop++ 2021 Şubat Güncel

Counter Strike Global Offensive için her gün yeni hile paylaşımları yapıyoruz. Bu hile konusunda sizlere xnoobx.cc hilesini paylaşıcağız. Bu hile yeni ve 5+ fazla hile özelliği bulunmaktadır. Counter Strike Global Offensive bunny hop, rage aimbot gibi birbirinden güzel özelliklerde içerisine entegre edilmiş. 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • Hileyi İndir ve Oyuna Gir
 • Oyun odasında hileyi çalıştır
 • Hile özelliklerini aktifleştir ve keyfini çıkar..

 

  HİLE NOTLARI

  Hilede Bhop özelliği bulunmaktadır ve RageAimbot ile Glow Esp de eklidir. Hile Console ekranına kodlanmış olup kullanımı kolaydır. Hotkey (kısayol tuşları ile) hile özelliklerini aktifleştirip, pasif edebiliyorsunuz. Hile güvenliğini arttırabilmek için exe dosyasını şifrelemenizi tavsiye ediyoruz. Bknz: VMProtect Demo Son Sürüm 

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

  csgo hile hack 2021 özellikler
  Counter Strike Global Offensive xnoobx.cc hile özellikleri görsel

   Bhop  > Klasik bunny hop özelliği eğlenceli ve hızlandırıcı.

   No Flash > Rakibin, takım arkadaşınızın veya sizin attığınız herhangi bir flash bombası sizi etkilemez oyunu doğal halinde oynamaya devam edersiniz. 

   Radar Hack > Oyun içerisindeki radar çok dandik, göze kötü veya sadece kendi takım arkadaşlarımı gösteriyor diyorsanız; Radar hack i aktifleştirerek tüm haritadaki oyuncuların lokasyonlarını radar panelin üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

   Glow Hack > Klasik Glow ESP yani bir diğer adıyla izleme, wallhack vb bu liste uzar 😊

   TriggerBot > Adındanda anlaşılıcağı gibi, trigger yani kilitlenmek kısaca rakip oyuncuya aiminizi kitler kolayca öldürmenizi sağlar. Genellikle bu Aimbot özelliklerinde Body, Head & Leg gibi seçenekler olur rakibi vurmak istediğiniz veya hedefin kitlenmesini istediğiniz bölgeyi seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

   Rage Aimbot > Adı üstünde Öfke çıldırmışa dönersiniz mevlana mı desem önüne gelene osmanlı tokadımı herşeyden var mübarek yahu 😂

    

   HİLE İNDİRME LİNKLERİ

    Tıkla

    Alternatif

    Yorum Gönder

    0 Yorumlar