Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Counter Strike GO WallHack Hilesi Duvardan Görme Şubat 2021

Counter Strike GO WallHack Hilesi Duvardan Görme Şubat 2021
Yorum ekle
5 Şubat 2021
Counter strike global offensive wall hack şubat 2021 indir
Counter Strike Go Wall Hack Hilesi Duvardan Görme Şubat 2021

CS:GO Wall Hack, Cs:GO duvardan görme hilesi, Counter Strike GO hileleri 2021

Selam ben Mathilda ve bu konuda sizlere Counter Strike Global Offensive 'de nasıl WallHack yaparız yani oyuncuları duvar arkasından görebilme hilesini nasıl yaparız bunu anlatıcağım.
Counter Strike Go hileleri aslında karmaşık sanıldığının aksine çok basit olabiliyor. İşte buradaki hilede sadece Glow Esp özelliği ve Wall Hack (duvardan görme) özelliklerine sahip. Kısaca bir oyuncuyu önünüzde duvar, engel, kapı varken bile anlık olarak görebilicek ve onu alt edebiliceksiniz.

Wall Hack Nasıl Çalışır ?

WallHack hilesini kullanmadan önce sizlere biraz hilenin mantığını anlatalım. Her oyun geliştirilirken DirectX yazılıma ihtiyaç duyulur. Çünkü DirectX birçok görsel efektin oynatılmasını sağlar. Burada WallHack yaparken tek yapmamız gereken DirectX kütüphanesi ile oyuna bağlanmak olucaktır. Burada oyuncuların duvardan gözükmesini engelleyen kısmı silip sanki engel yokmuş gibi gözükmelerini sağlıyoruz. Az çok mantığı bu şekilde öğrendiğim kadarıyla 😊

Sizler için her gün güncel Counter Strike Global Offensive hileleri araştırıyor ve bulduğum en güncel hileleri sizinle paylaşıyorum. Konuya güzel yorumlarınızı bırakarak şenlendirirseniz çok mutlu olurum 😘

Hilenin Yapılışı

İlk olarak sizlere verdiğim linkten hileyi indiriyorsunuz.
Hileyi indirdikten sonra açmayın. İlk olarak oyuna giriş yapıcaksınız ve herhangi bir maça girip hileyi çalıştırıcaksınız. (Önemli!)
Hileyi kapatmak için Home tuşunu kullanabilirsiniz
Bu hileede zararlı bir virus yazılımı bulamadık fakat sizinde kendi Antivirus programınız ile taratmanızı tavsiye ederim içinizdeki kuşkuyu ortadan kaldırması için.
Unutmayın ki her hilede Antivirus programları Trojan, Truva atı gibi uyarılar verebilir bazen sadece farklı bir uygulamaya(oyuna) erişim sağladıkları için şüpheli bulabiliyorlar, bazende gerçekten virus barındırdıkları için uyarı veriyorlar. 


Hilenin kullanımı gayet basit olduğu için sizlere video çekmedim ama sizler video çekip yoruma link atarsanız memnuniyetle konuya eklerim 😁

İndirme Linkleri


Mathilda

Selam, ben Mathilda. 20 yaşındayım Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde okuyorum. İlgi alanlarım Film izlemek, blog yazmak ve oyun oynamak. Aynı zamanda HileGod'da editörlük yapıyorum. Sizler için birbirinden güzel oyun hilelerini paylaşıyorum. Sormak istediklerinizi konu altındaki yorumlar bölümüne yazınız, elimden geldikçe cevaplamaya çalışıyorum 💜

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

reklam