Header Ads Widget

Counter Strike GO WallHack Hilesi Duvardan Görme Şubat 2021

Counter strike global offensive wall hack şubat 2021 indir
Counter Strike Go Wall Hack Hilesi Duvardan Görme Şubat 2021

CS:GO Wall Hack, Cs:GO duvardan görme hilesi, Counter Strike GO hileleri 2021

Selam ben Mathilda ve bu konuda sizlere Counter Strike Global Offensive 'de nasıl WallHack yaparız yani oyuncuları duvar arkasından görebilme hilesini nasıl yaparız bunu anlatıcağım.
Counter Strike Go hileleri aslında karmaşık sanıldığının aksine çok basit olabiliyor. İşte buradaki hilede sadece Glow Esp özelliği ve Wall Hack (duvardan görme) özelliklerine sahip. Kısaca bir oyuncuyu önünüzde duvar, engel, kapı varken bile anlık olarak görebilicek ve onu alt edebiliceksiniz.

Wall Hack Nasıl Çalışır ?

WallHack hilesini kullanmadan önce sizlere biraz hilenin mantığını anlatalım. Her oyun geliştirilirken DirectX yazılıma ihtiyaç duyulur. Çünkü DirectX birçok görsel efektin oynatılmasını sağlar. Burada WallHack yaparken tek yapmamız gereken DirectX kütüphanesi ile oyuna bağlanmak olucaktır. Burada oyuncuların duvardan gözükmesini engelleyen kısmı silip sanki engel yokmuş gibi gözükmelerini sağlıyoruz. Az çok mantığı bu şekilde öğrendiğim kadarıyla 😊

Sizler için her gün güncel Counter Strike Global Offensive hileleri araştırıyor ve bulduğum en güncel hileleri sizinle paylaşıyorum. Konuya güzel yorumlarınızı bırakarak şenlendirirseniz çok mutlu olurum 😘

Hilenin Yapılışı

İlk olarak sizlere verdiğim linkten hileyi indiriyorsunuz.
Hileyi indirdikten sonra açmayın. İlk olarak oyuna giriş yapıcaksınız ve herhangi bir maça girip hileyi çalıştırıcaksınız. (Önemli!)
Hileyi kapatmak için Home tuşunu kullanabilirsiniz
Bu hileede zararlı bir virus yazılımı bulamadık fakat sizinde kendi Antivirus programınız ile taratmanızı tavsiye ederim içinizdeki kuşkuyu ortadan kaldırması için.
Unutmayın ki her hilede Antivirus programları Trojan, Truva atı gibi uyarılar verebilir bazen sadece farklı bir uygulamaya(oyuna) erişim sağladıkları için şüpheli bulabiliyorlar, bazende gerçekten virus barındırdıkları için uyarı veriyorlar. 


Hilenin kullanımı gayet basit olduğu için sizlere video çekmedim ama sizler video çekip yoruma link atarsanız memnuniyetle konuya eklerim 😁

İndirme Linkleri


Yorum Gönder

5 Yorumlar

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.