Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Metin2 PVP Hile Rext Farm Bot Hız, Pickup, WallHack İndir 2021

Metin2 PVP Hile Rext Farm Bot Hız, Pickup, WallHack İndir 2021
Yorum ekle
3 Şubat 2021

metin2 hile hack 2021

Metin2 PVP Hile Rext Farm Bot Hız, Pickup, WallHack İndir 2021

Websitemizde artık metin2 hilelerine yer vermeye devam ediyoruz. Bugünde sizler için Metin2 PVP de çalışan Rext Farm Bot'u anlatıcağım. Kullanımı gayet basittir. Konu içerisinde yazdıklarımı özenle okumanızı tavsiye ederim :) 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • Hileyi İndirin
 • Dll dosyasını Injectör programı ile oyuna(metin2client.exe) enjekte edin.
 • Hilenin özelliklerini açıp keyfini çıkartın.

 

  HİLE NOTLARI

  Oynadığınız sunucu İris Panel ise hile %100 çalışır. 

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   WallHack

   Farm Bot

   Tek Vuruş

   Pick UP 

    

   HİLE İNDİRME LİNKLERİ

    Injectör İndir

    Hileyi İndir

    Alternatif (Üstteki Link Çalışmazsa Buraya tıklayın)

    fr3d

    Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

    Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

    1. Hani dll dosyası. Hileyi indire basıyorum reklamları geçtikten sonra ana sayfaya atıyor

     YanıtlayınSil
     Yanıtlar
     1. alternatif linkleri kullanarak hileyi indirmeyi dene

      Sil

    reklam