Header Ads Widget

Postegro son sürüm full apk mart 2021 indir instagram gizli profil görüntülemek

postegro gizli profil görüntüleme uygulaması apk indir full mart 2021
Postegro Full Apk indir Gizli İnstagram Profil Görüntüleyicisi

Postegro Nedir ?
Postegro instagram için geliştirilmiş profesyonel bir yazılımdır. Postegro yazılımını kullanarak milyonlarca gizlenmiş hesabı görüntülemeniz mümkündür. Postegro yazılımı ücretsizdir, fakat bazı kısıtlamaları vardır ve bu kısıtlamaları kaldırmak için sizlerden ücret talep etmektedir. 
Ancak postegro yazılımını kullanmak ücretsizdir ve hiçbir şey satın almadan da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Postegro yazılımı her kullanıcıya günlük bir profil ziyaret limiti vermektedir, biraz saçma bir özellik olsada bu işi ticari amaçlı düşünüyor yapımcıları ve her ne kadar kınasamda haksız değiller. Eşşiz bir yazılım geliştirilmiş ve bu yazılım ile gizlenmiş hesapları bulmanız mümkün.

Ha ben galiba Eşsiz dedim yaa Postegro alternatifi birden fazla uygulama mevcut bunları websitemizde aratarak bulmanız mümkün. ;(Örn: liliy, nunu gibi uygulamalarda bunlara örnek verilebilir)

Postegro yazılımı indirdikten sonra sizden güncelleme yapmanızı isteyebilir ve güncelleme yaparken hata verebilir, bu sorunu çözebilmeniz için yapmanız gereken ilk olarak Ayarlar > Uygulamalar > Postegro yolunu izlemek ve Uygulamanızın Bilinmeyen kaynaklardan dosya yükleme ayarını aktifleştirmeniz gerekiyor. Bu ayarı aktifleştirdikten sonra fotoğraf/video veya güncelleme indirmesi yaparken sorun yaşamayacaksınız. Eski android sürümlerinde bu ayarı açmanıza rağmen dosya indirmenize izin vermeyebiliyor bu konu hakkında çözüm yöntemi bulamadık ilerde bulursak sitemizde paylaşırız.

Postegro yazılımını indirip herhangi bir instagram hesabınız ile giriş yapın, fakat eğer takipçisi ve takip edileni hiç olmayan bir hesap ile giriş yapmaya çalışırsanız uygulama girişte hata verebiliyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Gizli Profilleri Görüntüleyin kısmından gizli bir profili bulunan instagram kullanıcısının kullanıcı adını yazın ve aratın. İlk defa profile girerken hata verebiliyor ve art arda deneme yaptığınızdada saçma sapan bir şekilde krediniz bitebiliyor buna dikkat edin derim. Çözüm olarak arattığınız kullanıcının profiline bir kez tıklayın hata aldıysanız programı kapatın ve en az 10dk bekleyin ve tekrar giriş yapın bu şekilde kullanım limitinizde boşa gitmemiş olucaktır.

Postegro full apk indir
Postegro yazılımı ile alakalı benzer uygulamalarda bulunuyor bunlardan bir diğeride Lili fakat lili uygulaması ile postegro uygulaması aynı altyapıyı kullanıyor bu yüzden her iki uygulamayı indirip günlük limitinizi 6 yapmak istiyorsanız maalesef ki yanlış düşünce :). Ancak farklı hesaplar + VPN kullanarak bu sınırı limitsiz yapanlar yani sınırsız postegro instagram profillerine bakmak mevcut konu ile alakalı detaylı araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.


Yorum Gönder

0 Yorumlar