Header Ads Widget

Euro Truck Simulator 2 PC Level & Para Hilesi Nasıl Yapılır 2021

euro truck simulator pc 2 level para hile mod
euro truck simulator pc 2 level para hile mod

Euro Truck Simulator 2 PC Level & Para Hilesi Nasıl Yapılır 2021

Euro Truck Simulator severler için harika para hileli ve level hileli mod geldi. Hilenin kurulumu ve kullanmasını adım adım konu içerisinde anlatıcağım, okumadan yapmaya çalışmayın aksi halde hileyi çalıştıramayabilirsiniz. Bu hile Euro Truck Simulator bilgisayar sürümü için paylaşılmıştır.

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • İlk olarak size verdiğimiz linkten hileyi indirin
 • İndirdiğiniz Mod dosyasını Euro Truck Simulator Belgeler klasöründe bulunan mod klasörünün içerisine atın.
 • Ardından oyuna giriş yapın ve modun keyfini çıkarın.

  HİLE NOTLARI

  Para ve level hilesi bulunmaktadır. Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun içi paranızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Euro truck simulator 2 sürümü için hileler gelmeye devam etsinmi yorumlarda yanıtlarsanız sevinirim. İstekleriniz dikkate alınıyor. 

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   Sınırsız PARA hilesi

   LEVEL Hilesi

   sınırsız para hilesi olduğu için oyundaki  tüm herşeyede ayrıca sahip olabiliceksiniz. Dilediğiniz şeyi satın alın veya harcayın.

   HİLE VİDEOLARI

    hilenin kurulumu ile alakalı video ekleme gereği duymadık çünkü yapılışı çok basit sadece indirme linklerinde bulunan kısa linkleri geçmeniz gerekiyor, linkleri geçtikten sonra hilenin indirme sayfasına yönlendiriceksiniz. Dosyayı indirip bilgisayarınızın belgeler kısmındaki oyun klasörüne giriceksiniz ve orada bulunan mod klasörünün içerisine indirdiğiniz hileli mod dosyasını kopyalayacaksınız. Bu kadar basit ve oyuna giriş yapmanız yeterli olucak 😊

     

    HİLE İNDİRME LİNKLERİ

     TIKLA İNDİR

     YEDEK

     Yorum Gönder

     0 Yorumlar