Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Instagram Keşfete Düşme Methodu 2021

Instagram Keşfete Düşme Methodu 2021
Yorum ekle
4 Nisan 2021

instagram gönderilerini keşfete çıkmasını sağlama methodu en etkili taktik 2021
instagram gönderilerini keşfete çıkmasını sağlama methodu en etkili taktik 2021

Instagram Keşfete Düşme Methodu 2021

Herkesin sıkça kullandığı veya birşeyler başarmak için çaba gösterdiği kimininde sadece popüler kültüre ayak uydurmak için kullanma ihtiyacı duyduğu Instagram için Arsenik adlı ziyaretçimizin bize gönderdiği Instagram gönderilerinizin keşfete düşmesini sağlamak veya keşfet etkisini yükseltmek adlı konuya hoşgeldiniz. 

PAYLAŞIMLARIM NASIL KEŞFETE DÜŞER ?

- Öncelikle keşfete düşebilmenizde en önemli iki etken vardır. Bunlar etiketler ve profesyonel hesabınızdaki kategoridir. Tabi bunu yapmak için öncelikle profesyonel hesaba geçiş yapmamız lazım.

- Bunu yapmamız için öncelikle profilimize geliyoruz ve profili düzenle seçeneğine basıyoruz.

- Bu ekranda maviyle yazılmış "Profesyonel Hesaba Geçiş Yap" a basıyoruz.

- Karşımıza iki seçenek çıkıyor. 1. si içerik üreticiler (Tanınmış kişiler, içerik üreticileri, sanatçılar ve ünlü kişiler) 2. si ise işletmeler (Bayiler, yerel işletmeler, markalar, kuruluşlar ve hizmet sağlayıcıları). Sayfanız hangisini kapsıyorsa onu seçin.

- Sıra geldi yapacağınız paylaşıma ve etiketlere. İnternetten keşfete düşüren etiket diye araştırırsanız yüzlerce popüler etiketi bulmanız mümkün. Bulduğunuz etiketleri paylaşımlarınızda kullanırsanız size pek bir faydası olmaz. Çünkü o kişinin paylaşımları ile sizin paylaşımlarınız arasında dağlar kadar fark olabilir. 😂

- Paylaşacağınız fotoğraf veya videoyu hallettiniz varsayalım. Paylaşmadan önce keşfete gelip arama kısmına paylaşımınızın kategorisini yazın. Sanat dedik az önce sanatla devam edelim. "Sanat" yazdıktan sonra etiketlere tıklıyoruz ve #sanat ı seçiyoruz.

- Ekran resminde de göreceğiniz üzre kırmızı ile işaretlenmiş kısımda "ilgili" bölümü var. Burada da bazı etiketlerimiz var. Gönderimizin altına #sanat etiketi dahil olmak üzere burada yazan etiketleri yazıyoruz. Çok fazla etiket yazmamaya dikkat edelim. Çünkü gönderimiz spama düşebilir ve keşfette gözükmeyebilir.

- Gönderiyi paylaştığınız gibi keşfete düşecek diye birşey yok. Düşebilir de düşmeyebilir de. Belki 10. gönderide belki 20. de keşfete düşer. Sabırlı olmak her zaman iyidir.

Arsenik adlı ziyaretçimize bu konu için teşekkür ediyoruz fakat görsel eklemediği için Ekran resminde görebiliceğiniz adlı vurgulamasına herhangi bir görsel ekleyemedik. Konuyu okuduğunuz için teşekkürler.
Ziyaretçi Paylaşımı

Bu konu sitemizi ziyaret eden bir üye tarafından paylaşıldı. Sizlerde makalenizin sitemizde paylaşılmasını istiyorsanız yazınızı Konu Gönder sayfamızdan bize postalayın. Hilesiz olmaz Hile GOD 👑 👁

Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

reklam