Header Ads Widget

Match Masters Güçlendirici Elmas Hileli Mod Apk 2021

Match Masters elmas güçlendirici hileli mod apk indir 2021
Match Masters elmas güçlendirici hileli mod apk indir 2021

Match Masters Güçlendirici Elmas Hileli Mod Apk 2021

Her aşamada güçlendiriciniz olmasa bile bir güçlendirici ile başlıyorsunuz.  

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • İlk olarak Match Masters Mod APK android telefonunuza kurulumunu sağlayınız.
 • Ardından oyuna giriş yapın ve hile modu otomatik aktifleşicektir.

 

  HİLE NOTLARI

  Bu hile güncel değil fakat çalışıyor son güncelleme neredeyse 1 ay filan oldu ancak güçlendirici hilesi olarak çalışan Match Master modlarından biri budur. Hileyi indirip keyfini çıkartın. Match Master Oyununu bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse bir PVP Çevrimiçi yapımdır. Her maçta eşleştirmeli savaşılır ve rakip oyuncularda gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Şeker oyunlarını oynadıysanız tıpkı onlar gibi denk gelen şekerleri eşleştirip rakip oyuncuyu yenmeye çalışıyorsunuz. Dünya genelinde daha çok kız oyuncuların severek oynadığı bir oyun olsada türkiye genelinde çok fazla oyuncu kitlesi bulunmamaktadır. Yinede oynamak isteyen arkadaşlarımız varsa hileli mod apk olarak sizler için paylaşıyoruz indirebilirsiniz.

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   Güçlendirici Hilesi

   Elmas Hilesi


   HİLE VİDEOLARI

    video eklenecek

     

    HİLE İNDİRME LİNKLERİ

     TIKLA İNDİR

     YEDEK LİNK

     Yorum Gönder

     3 Yorumlar

     1. kardeşim gözünü seveyim şuna bak be. sadece vipmods sitesi hileyi yapabiliyodu, yeni gelen güncellemelerle bir iki aydır o da çalışmıyor. 50 tane siteden indirdim hepsi vipmodsdan almış. İki aydır düzgün bi apksı çıkıcak diye bekliyorum,hile bi türlü çalışmıyor. gözünü seveyim hallet şunu, sitenin bütün reklamlarına tıklayım, dünyada vipmods sitesinden başka bunu beceren çıkmadı o da artık çalışmıyo

      YanıtlaSil
     2. çalışmıyo hile kardeşim. paran olmasa bile güçlendiriciyi seçince oyuna giriyosun, oyun başlıycakken her seferinde game canceled diye uyarı veriyor,ana menüye atıyor. 50 tane vpn denedim,bütün ülkelerin vpnleriyle girdim hepsinde aynı. oyun başlarken game canceled uyarısı veriyor öyle kalıyor. sen de vipmodsdan almışsın apkyı. hazırlayacakmısın bunun modlusunu usta , cevap yaz bana lütfen ayhanhami13@gmail.com

      YanıtlaSil
      Yanıtlar
      1. dikkat ederseniz bu bir Ziyaretçi paylaşımı hocam :) yani siteyi ziyaret eden birisi konuyu göndermiş onlarda sitede yayınlamışlar.

       Sil

     Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.