Header Ads Widget

Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile

Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile
Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile

Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile

Pubg Mobile 1.3 sürümü için güncel ve çalışan virtualsiz bir hile ile daha karşınızdayız. Virtual ile yapılan Pubg Mobile hileleri çoğu zaman güvenli olmayabiliyor bu yüzdende aslında host uygulamaları vs kullanmamız gerekiyor ki hesaplar yasaklanmasın bazen buda yetersiz kalıyor. Bu yüzden sizlere elimizden geldiği kadar virtualsiz güncel hileler paylaşmaya çalışıyoruz dostlar. 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • İlk olarak Android > OBB klasörüne gidin ve com.tencent.ig klasörünün ismini değiştiriniz. (Örneğin com.tencent.ig31)
 • Daha sonra Pubg Mobile oyununu silin ve bu konunun altındaki reklamlı linkleri geçerek hileli mod Pubg mobile hilesini indirip kurun.
 • Ardından Android > OBB klasörüne giderek dosyanın ismini eski haline çevirin ve oyuna giriş yapıp hilenin tadını çıkartın.

 

  HİLE NOTLARI

  Virtualsiz hilede ban riski çok daha az olsada yinede dikkatli olmanızı ve öncelikle ziyaretçi hesaplarınızda oyuna giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Hiçbir hile size %100 güven sağlamaz bunu bilmelisiniz 😂

  Bu hilede sadece oyuncuların, silahların, lootların veya araçlar gibi oyun içi şeylerin yerlerini görebilirsiniz. Klan WS'lik adı altında kodlanmış bir hiledir. 

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   ALL ESP - TÜM ESP (İZLEME) ÖZELLİKLERİ

   ESP BOX

   ESP LINE

   ESP DISTANCE

   ESP HEALTH

   PLAYER NAME

   ESP HEAD

   ESP 360

   SKELETON ESP

   +++++

   HİLE VİDEOLARI

    video eklenecek

     

    HİLE İNDİRME LİNKLERİ

     TIKLA İNDİR

     YEDEK

     Yorum Gönder

     2 Yorumlar

     Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.