Oyun Hilesi Nasıl Yapılır

Oyun hilesi yapmak sanıldığın aksine kimi zaman zor kimi zamanda çok kolay olabiliyor. Oyun hilesi kodlarken en çok tercih edilen yazılım dilleri genellikle .net/c#/c++ dilleridir. hilegod.com olarak sizleri bu yükten kuratıyoruz en güncel pointblank hileleri, wolfteam hileleri, zula hileleri, fortnite hileleri, rules of survival hileleri, android oyun hileleri, apk uygulamalar, full programlar, full hileler, en güncel yazılımlar, en güncel hileler, kaliteli scriptler, web tabanlı oyun hileleri tüm herşeyi bulabiliceğiniz bu sitemizde zaman zaman tutorial paylaşımlarıda yapılmaktadır. Yazılım/Hile kodlama dersleride paylaşmaktayız. Bu dersler sayesinde sizlerde oyun hilesi kodlayabilirsiniz veya sitemizde daha önce paylaşılan oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

reklam


MASIGNASUKAv102
6510051498749449419

Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile

Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile
Yorum ekle
8 Nisan 2021

Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile
Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile

Pubg Mobile Hile & Hack 2021 Virtual Yok Efsane Hile

Pubg Mobile 1.3 sürümü için güncel ve çalışan virtualsiz bir hile ile daha karşınızdayız. Virtual ile yapılan Pubg Mobile hileleri çoğu zaman güvenli olmayabiliyor bu yüzdende aslında host uygulamaları vs kullanmamız gerekiyor ki hesaplar yasaklanmasın bazen buda yetersiz kalıyor. Bu yüzden sizlere elimizden geldiği kadar virtualsiz güncel hileler paylaşmaya çalışıyoruz dostlar. 

HİLE NASIL KULLANILIR ?

 • İlk olarak Android > OBB klasörüne gidin ve com.tencent.ig klasörünün ismini değiştiriniz. (Örneğin com.tencent.ig31)
 • Daha sonra Pubg Mobile oyununu silin ve bu konunun altındaki reklamlı linkleri geçerek hileli mod Pubg mobile hilesini indirip kurun.
 • Ardından Android > OBB klasörüne giderek dosyanın ismini eski haline çevirin ve oyuna giriş yapıp hilenin tadını çıkartın.

 

  HİLE NOTLARI

  Virtualsiz hilede ban riski çok daha az olsada yinede dikkatli olmanızı ve öncelikle ziyaretçi hesaplarınızda oyuna giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Hiçbir hile size %100 güven sağlamaz bunu bilmelisiniz 😂

  Bu hilede sadece oyuncuların, silahların, lootların veya araçlar gibi oyun içi şeylerin yerlerini görebilirsiniz. Klan WS'lik adı altında kodlanmış bir hiledir. 

   

  HİLE ÖZELLİKLERİ

   ALL ESP - TÜM ESP (İZLEME) ÖZELLİKLERİ

   ESP BOX

   ESP LINE

   ESP DISTANCE

   ESP HEALTH

   PLAYER NAME

   ESP HEAD

   ESP 360

   SKELETON ESP

   +++++

   HİLE VİDEOLARI

    video eklenecek

     

    HİLE İNDİRME LİNKLERİ

     TIKLA İNDİR

     YEDEK

     fr3d

     Merhabalar ben fr3d. Neredeyse 2 yıldır HileGod'da yöneticilik yapıyorum. Birçok zor zamanlardan geçtik siteyi kapattık tekrar sıfırdan başladık vesaire ama niyahetinde buradayım ve sizler için birşeyler yapıyorum. Yazar başvurularımız devam ediyor benimle birlikte çalışmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız ve size dönüş yapmamızı beklemeniz yeterli :)

     Yorum yaparken veya yanıtlarken siyasi, dini, küfürlü, aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanmayınız lütfen. Site Editorlerimiz her yoruma cevap vermek zorunda değildir bilginize.

     reklam