Header Ads Widget

Spotify 8.6.62.1029 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir


Spotify 8.6.62.1029 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

Spotify hileli apk'da parçaları atlama, geri sarma, oynatma listelerini karıştırma mümkündür. Yüksek kalitede müzik dinleyemezsiniz. ve parçaları indiremezsiniz.


Eğer Spotify'ı satın almış biriyseniz onu kullanın, hile siz ekstra bir avantaj sağlamaz. 

 

HİLE ÖZELLİKLERİ

  Spotify, dünyanın her yerinden her türlü çeşit müziği içerisinde barındıran büyük bir müzik platformudur. Spotify uygulaması sayesinde telefonunuzda ister yolda giderken isterseniz de oyun oynarken dilediğiniz gibi müzik dinleme şansına sahip oluyorsunuz. Uygulamada pop, caz, rock gibi bilindik türlerin yanında EDM, chill ve country müzik gibi dinleyeni çok fazla olmayan türlere ait neredeyse bütün müzikler bulunuyor. Yeni çıkan her türlü müzik Spotify uygulaması sayesinde rahatlıkla dinlenebiliyor. Tabi ki bu müziklere Türkçe müzikler de dahil. Spotify'da ücretsiz müzik dinleyebiliyorsunuz. Premium adı verilen bir paket de var. Bu paket belirli kısıtlamaları ortadan kaldırıyor. Ancak siz hiçbir paketle uğraşmadan vereceğimiz kilitler açık apk dosyası sayesinde sınırsızca müzik dinleyebileceksiniz. Her şey yegenlerim için.


  Spotify uygulamasında kendi listenizi de oluşturabilirsiniz. Örneğin işe giderken dinlemek istediğiniz müzikler "İş" adı verilen bir oynatma listesine ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde oyun oynarken dinleyeceğiniz müzikleri "Oyun" adı vereceğiniz bir oynatma listesi ile derleyebilirsiniz. Ayrıca başka kullanıcılar tarafından oluşturulan müzik listelerine de erişebilirsiniz. Sevdiğiniz listeyi "Beğen" tuşuna basarak kendi listelerinizin arasına kayıt edebilirsiniz. Böylelikle hangi modda hangi müziği dinlemek isterseniz onu dinlersiniz. Yegenlerim, siz de Spotify uygulamasının tüm özelliklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanmak ve kısıtlamalara maruz kalmamak için Spotify kilitler açık hileli apk'yı telefonunuza indirebilirsiniz. Hepinize keyifli dinlemeler diliyorum, dinledikçe dayınızı hatırlayın!

  HİLE İNDİRME LİNKLERİ

   TIKLA İNDİR

   YEDEK LİNK

   Yorum Gönder

   0 Yorumlar